Przejdź do treści

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy

Masz już konto?

Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.

Twój koszyk

Ładowanie...

Przewidywana suma

€0,00 EUR

Z wliczonymi podatkami. Obliczenie rabatów i wysyłki przy realizacji zakupu.
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Zaloguj się Koszyk
Filtrowanie i sortowanie Filtr

Filtrowanie i sortowanie

Filtr

64 produkty(-ów)

Usuń wszystko
Usuń wszystko

64 produkty(-ów)

Usuń wszystko
  • TECHPUR Steinteppich Reiniger 5l | Bauchemie.at

    TECHPUR Środek do czyszczenia posadzek kamiennych 5l

    WyprzedaneNEU

    TECHPUR Środek do czyszczenia posadzek kamiennych 5l

    Cena regularna 54,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 54,99€
    Cena jednostkowa 11,00€/D
    Wyprzedane
  • TECHPUR Systemvlies Außenecke - 10 Stück (16x6x6)

    TECHPUR Systemvlies Außenecke - 10 sztuk (16x6x6)

    TECHPUR Systemvlies Außenecke - 10 sztuk (16x6x6)

    Cena regularna 39,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 39,99€
    Cena jednostkowa 4,00€ za szt.
  • ST-PROFILE Flexprofil Aluminium eloxiert 2,5m

    ST-PROFILE Profil elastyczny aluminiowy anodowany 2,5 m

    ST-PROFILE Profil elastyczny aluminiowy anodowany 2,5 m

    Cena regularna Od 23,89€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 23,89€
    Cena jednostkowa 12,16€/m
  • MAPEI Mapelastic 2KR PLUS - 24Kg

    MAPEI Mapelastic 2KR PLUS - 24Kg

    MAPEI Mapelastic 2KR PLUS - 24Kg

    Cena regularna 177,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 177,99€
    Cena jednostkowa 7,42€/kg
  • MARIS Maritrans Tile Primer 1kg

    MARIS Maritrans Podkład do płytek 1kg

    MARIS Maritrans Podkład do płytek 1kg

    Cena regularna 19,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 19,99€
    Cena jednostkowa 2,00€/100g
  • MARIS Maritrans Finish Matt 4kg

    MARIS Maritrans Wykończenie Matowe 4kg

    Wyprzedane

    MARIS Maritrans Wykończenie Matowe 4kg

    Cena regularna 79,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 79,99€
    Cena jednostkowa 20,00€/kg
    Wyprzedane
  • MARIS Maritrans MD 5kg

    MARIS Maritrans MD 5kg

    MARIS Maritrans MD 5kg

    Cena regularna 149,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 149,99€
    Cena jednostkowa 30,00€/kg
  • MARIS Maritrans 5kg

    MARIS Maritrans 5kg

    MARIS Maritrans 5kg

    Cena regularna Od 149,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 149,99€
    Cena jednostkowa 30,00€/kg
  • MARIS Mariseal Detail 6kg (Grau)

    MARIS Mariseal Detail 6kg (Szary)

    W promocji

    MARIS Mariseal Detail 6kg (Szary)

    Cena regularna 62,99€
    Cena regularna 89,99€ Cena promocyjna 62,99€
    Cena jednostkowa 10,50€/kg
    W promocji
  • MAPEI Eco Prim Grip Plus

    MAPEI Eco Prim Grip Plus

    MAPEI Eco Prim Grip Plus

    Cena regularna Od 65,60€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 65,60€
    Cena jednostkowa 13,12€/kg
  • MARIS Mariseal Katalysator 1l

    MARIS Mariseal Katalizator 1l

    MARIS Mariseal Katalizator 1l

    Cena regularna 23,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 23,99€
    Cena jednostkowa 2,40€/100ml
  • Mariflex PU40 grau - 600ml, Frontansicht der Stange

    MARIS Mariflex PU 40 szary 600ml

    MARIS Mariflex PU 40 szary 600ml

    Cena regularna 9,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 9,99€
    Cena jednostkowa 1,67€/100ml
  • ST-PROFILE Balkonabschlussprofil gelocht - Aluminium pulverbeschichtet 3m

    Profil balkonowy ST-PROFILE perforowany – aluminium malowane proszkowo 3 m

    Profil balkonowy ST-PROFILE perforowany – aluminium malowane proszkowo 3 m

    Cena regularna Od 107,89€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 107,89€
    Cena jednostkowa 35,96€/m
  • Colorquarz Silbergrau-Metallic (2-4mm) 25kg bei Bauchemie.at online bestellen

    Colorquarz Szary Metalik (2-4mm) 25kg

    W promocji

    Colorquarz Szary Metalik (2-4mm) 25kg

    Cena regularna 26,99€
    Cena regularna 38,70€ Cena promocyjna 26,99€
    Cena jednostkowa 1,08€/kg
    W promocji
  • NANOPHOS SurfaDur P Poolbeschichtung - Komp. A+B 5kg in 3 verschiedenen Farben

    NANOPHOS SurfaDur P Powłoka basenowa - Komp. A+B 5kg w 3 różnych kolorach

    Wyprzedane

    NANOPHOS SurfaDur P Powłoka basenowa - Komp. A+B 5kg w 3 różnych kolorach

    Cena regularna 59,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 59,99€
    Cena jednostkowa 12,00€/kg
    Wyprzedane
  • SIKA Sikafloor 54 Booster 150ml

    SIKA Sikafloor 54 Wzmacniacz 150ml

    SIKA Sikafloor 54 Wzmacniacz 150ml

    Cena regularna 21,90€
    Cena regularna Cena promocyjna 21,90€
    Cena jednostkowa 146,00€/D
  • Marisolv 9010 Reiniger - 1kg, Kübel Frontansicht

    MARIS Marisolv 9010 Środek czyszczący 1kg

    NEU

    MARIS Marisolv 9010 Środek czyszczący 1kg

    Cena regularna Od 12,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 12,99€
    Cena jednostkowa 1,30€/100ml
  • ST-PROFILE Balkonabschlussprofil - Aluminium pulverbeschichtet 3m

    ST-PROFILE Profil okapowy balkonowy - aluminium malowane proszkowo 3m

    ST-PROFILE Profil okapowy balkonowy - aluminium malowane proszkowo 3m

    Cena regularna Od 113,19€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 113,19€
    Cena jednostkowa 37,73€/m
  • MAPEI Mapelight Thermo 50l ca. 16kg bei Bauchemie.at online bestellen

    MAPEI Mapelight Thermo 16kg

    W promocji

    MAPEI Mapelight Thermo 16kg

    Cena regularna 54,99€
    Cena regularna 68,99€ Cena promocyjna 54,99€
    Cena jednostkowa 3,44€/kg
    W promocji
  • NANOPHOS SurfaPore Wet Look 1l

    NANOPHOS SurfaPore Wet Look 1l

    Wyprzedane

    NANOPHOS SurfaPore Wet Look 1l

    Cena regularna 14,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 14,99€
    Cena jednostkowa 14,99€/D
    Wyprzedane
  • Produktansicht der Hohlkehle, Seitlich

    PVP Hohlkehle

    PVP Hohlkehle

    Cena regularna Od 32,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 32,99€
    Cena jednostkowa 32,99€ za szt.
  • ST-PROFILE Ausgleichsprofil Aluminium schmal silber eloxiert 3m

    ST-PROFILE Profil wyrównawczy aluminiowy wąski srebrny anodowany 3m

    ST-PROFILE Profil wyrównawczy aluminiowy wąski srebrny anodowany 3m

    Cena regularna Od 41,09€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 41,09€
    Cena jednostkowa 13,70€/m
  • ST-PROFILE Ausgleichsprofil Aluminium breit silber eloxiert 3m

    ST-PROFILE Profil wyrównawczy aluminiowy szeroki srebrny anodowany 3m

    ST-PROFILE Profil wyrównawczy aluminiowy szeroki srebrny anodowany 3m

    Cena regularna Od 84,59€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 84,59€
    Cena jednostkowa 28,20€/m
  • NANOPHOS SurfaPore C 10l | Bauchemie.at

    NANOPHOS SurfaPore C 10l

    W promocji

    NANOPHOS SurfaPore C 10l

    Cena regularna 104,99€
    Cena regularna 149,99€ Cena promocyjna 104,99€
    Cena jednostkowa 10,50€/D
    W promocji
  • 1
  • 2
  • 3

Bauchemie.at - Twój sklep internetowy z Austrii dla chemii budowlanej

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

O nas

  • Kontakt
  • Informacje o wysyłce
  • Metody płatności
  • Osobiste doradztwo
  • Formularz dla klientów biznesowych
  • Śledzenie przesyłki

Ogólnie

  • Impressum
  • Prawo do odstąpienia
  • Wycofanie umowy
  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Rękojmia
  • Warunki ogólne sprzedaży
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Metody płatności
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Technologia Shopify
  • Zaznaczenie wyboru powoduje całkowite odświeżenie strony.
  • Otwiera się w nowym oknie.