Przejdź do treści

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy

Masz już konto?

Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.

Twój koszyk

Ładowanie...

Przewidywana suma

€0,00 EUR

Z wliczonymi podatkami. Obliczenie rabatów i wysyłki przy realizacji zakupu.
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Zaloguj się Koszyk
Filtrowanie i sortowanie Filtr

Filtrowanie i sortowanie

Filtr

60 produkty(-ów)

Usuń wszystko
Usuń wszystko

60 produkty(-ów)

Usuń wszystko
  • Quarzsand, 25kg Sack, feuergetrocknet

    Piasek kwarcowy, worek 25kg, suszony ogniowo

    Piasek kwarcowy, worek 25kg, suszony ogniowo

    Cena regularna 14,90€
    Cena regularna Cena promocyjna 14,90€
    Cena jednostkowa 0,60€/kg
  • SIKA Sikafloor-2600 30kg -Farbiges Epoxidharzbindemittel für Verlaufsbeschichtungen | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor-2600 30kg

    BESTSELLER

    SIKA Sikafloor-2600 30kg

    Cena regularna Od 299,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 299,99€
    Cena jednostkowa 12,00€/kg
  • SIKA Sikafloor-264 30kg

    SIKA Sikafloor-264 30kg

    SIKA Sikafloor-264 30kg

    Cena regularna Od 348,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 348,99€
    Cena jednostkowa 12,30€/kg
  • SIKA Sikafloor-2510 W 20kg

    SIKA Sikafloor-2510 W 20kg

    SIKA Sikafloor-2510 W 20kg

    Cena regularna Od 338,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 338,99€
    Cena jednostkowa 17,50€/kg
  • SIKA Sikafloor-150 Plus 25kg | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor-150 Plus grunt 25kg

    NEU

    SIKA Sikafloor-150 Plus grunt 25kg

    Cena regularna 249,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 249,99€
    Cena jednostkowa 10,00€/kg
  • Farbchips 3mm Granitmischung - Schwarz/Weiß/Grau - 1kg

    Chips farbowe 3mm mieszanka granitowa - Czarny/Biały/Szary - 1kg

    Chips farbowe 3mm mieszanka granitowa - Czarny/Biały/Szary - 1kg

    Cena regularna 25,00€
    Cena regularna Cena promocyjna 25,00€
    Cena jednostkowa 2,50€/100g
  • Farbchips in verschiedenen Farben 1kg - Weiß

    Chipsy farbne w różnych kolorach 1kg

    Chipsy farbne w różnych kolorach 1kg

    Cena regularna 18,00€
    Cena regularna Cena promocyjna 18,00€
    Cena jednostkowa 1,80€/100g
  • SIKA Sikafloor-151 30kg

    SIKA Sikafloor-151 30kg

    SIKA Sikafloor-151 30kg

    Cena regularna 329,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 329,99€
    Cena jednostkowa 11,00€/kg
  • SIKA Sikaflex PRO-3 600ml grau

    SIKA Sikaflex PRO-3 600ml szary

    SIKA Sikaflex PRO-3 600ml szary

    Cena regularna 17,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 17,99€
    Cena jednostkowa 29,98€/kg
  • Bodenbeschichtung-Komplettset online bestellen | Bauchemie.at

    Zestaw do pokrywania podłóg - Podkład i powłoka wylewna

    BESTSELLER

    Zestaw do pokrywania podłóg - Podkład i powłoka wylewna

    Cena regularna Od 299,99€
    Cena regularna 135,90€ Cena promocyjna Od 299,99€
  • zahnleiste Produktfoto von der Seite

    Listwa zębata PP25

    Listwa zębata PP25

    Cena regularna 4,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 4,99€
    Cena jednostkowa 4,99€ za szt.
  • Mutterspachtel mit Klemmleiste, Frontansicht der Kelle

    Szpachelka z zaciskiem

    Szpachelka z zaciskiem

    Cena regularna 12,50€
    Cena regularna Cena promocyjna 12,50€
    Cena jednostkowa 12,50€ za szt.
  • DISBON DisboFLOOR 475 SL 2K-EP-Verlaufsbeschichtung 30kg

    DISBON DisboFLOOR 475 SL 2K-EP-powłoka samopoziomująca 30kg

    DISBON DisboFLOOR 475 SL 2K-EP-powłoka samopoziomująca 30kg

    Cena regularna 319,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 319,99€
    Cena jednostkowa 10,67€/kg
  • SIKA Sikafloor 256W Komp. A+B 10kg | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor 256W Komp. A+B 10kg

    SIKA Sikafloor 256W Komp. A+B 10kg

    Cena regularna 499,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 499,99€
    Cena jednostkowa 50,00€/kg
  • SIKA Antirutschmittel 200g

    SIKA Środek antypoślizgowy 200g

    SIKA Środek antypoślizgowy 200g

    Cena regularna 27,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 27,99€
    Cena jednostkowa 139,95€/kg
  • SIKA Sikafloor 2640, Komp. A+B 30kg

    SIKA Sikafloor 2640, Komp. A+B 30kg

    SIKA Sikafloor 2640, Komp. A+B 30kg

    Cena regularna Od 438,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 438,99€
    Cena jednostkowa 15,63€/kg
  • MAPEI Primer SN (Gebinde Komp. A+B) 20kg

    MAPEI Primer SN (opakowanie Komp. A+B) 20kg

    MAPEI Primer SN (opakowanie Komp. A+B) 20kg

    Cena regularna Od 85,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 85,99€
    Cena jednostkowa 4,30€/kg
  • DISBON DisboFLOOR 462 2K-EP-Grundierung 25kg

    DISBON DisboXID 462 2K-EP-Grunt 25kg

    DISBON DisboXID 462 2K-EP-Grunt 25kg

    Cena regularna 303,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 303,99€
    Cena jednostkowa 12,16€/kg
  • TECHPUR LFS Polymerabdichtung, silanmodifiziert, lösemittelfrei

    TECHPUR LFS Polimerowa uszczelka, zmodyfikowana silanem, bez rozpuszczalników

    TECHPUR LFS Polimerowa uszczelka, zmodyfikowana silanem, bez rozpuszczalników

    Cena regularna Od 85,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 85,99€
    Cena jednostkowa 22,86€/kg
  • MARIS Mariflex PU 30 grau Kartusche 310ml bei Bauchemie.at online bestellen

    MARIS Mariflex PU 30 Kartusz 310ml

    MARIS Mariflex PU 30 Kartusz 310ml

    Cena regularna Od 4,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 4,99€
    Cena jednostkowa 16,10€/D
  • MARIS Mariflex PU 40 grau 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 szary Kartusz 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 szary Kartusz 310ml

    Cena regularna Od 5,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 5,99€
    Cena jednostkowa 19,32€/D
  • DISBON DisboFLOOR 460 2K-EP-Grundierung 25kg

    DISBON DisboXID 460 2K-EP-Grunt 25kg

    DISBON DisboXID 460 2K-EP-Grunt 25kg

    Cena regularna 259,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 259,99€
    Cena jednostkowa 10,40€/kg
  • MULTITOOL Nagelsohlen S 30mm online kaufen | Bauchemie.at

    MULTITOOL Podeszwy kolczaste S 30mm

    NEU

    MULTITOOL Podeszwy kolczaste S 30mm

    Cena regularna 27,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 27,99€
    Cena jednostkowa 27,99€ za szt.
  •  Mapeband Easy H130, Seitensicht

    MAPEI Mapeband Easy H130 - 30lfm/R

    NEU

    MAPEI Mapeband Easy H130 - 30lfm/R

    Cena regularna 49,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 49,99€
    Cena jednostkowa 1,67€/m
  • 1
  • 2
  • 3

Bauchemie.at - Twój sklep internetowy z Austrii dla chemii budowlanej

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

O nas

  • Kontakt
  • Informacje o wysyłce
  • Metody płatności
  • Osobiste doradztwo
  • Formularz dla klientów biznesowych
  • Śledzenie przesyłki

Ogólnie

  • Impressum
  • Prawo do odstąpienia
  • Wycofanie umowy
  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Rękojmia
  • Warunki ogólne sprzedaży
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Metody płatności
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Technologia Shopify
  • Zaznaczenie wyboru powoduje całkowite odświeżenie strony.
  • Otwiera się w nowym oknie.