Przejdź do treści

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy

Masz już konto?

Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.

Twój koszyk

Ładowanie...

Przewidywana suma

€0,00 EUR

Z wliczonymi podatkami. Obliczenie rabatów i wysyłki przy realizacji zakupu.
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Zaloguj się Koszyk
Filtrowanie i sortowanie Filtr

Filtrowanie i sortowanie

Filtr

60 produkty(-ów)

Usuń wszystko
Usuń wszystko

60 produkty(-ów)

Usuń wszystko
  • MAPEI Ultratop 25kg

    MAPEI Ultratop 25kg

    MAPEI Ultratop 25kg

    Cena regularna Od 89,90€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 89,90€
    Cena jednostkowa 3,60€/kg
  • DISBON DisboFLOOR 461 2K-EP-Grundierung 30kg

    DISBON DisboXID 461 2K-EP-Grunt 30kg

    DISBON DisboXID 461 2K-EP-Grunt 30kg

    Cena regularna 262,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 262,99€
    Cena jednostkowa 8,77€/kg
  • MAPEI Mapecoat I 24 5kg (A+B)

    MAPEI Mapecoat I 24 5kg (A+B)

    W promocji

    MAPEI Mapecoat I 24 5kg (A+B)

    Cena regularna Od 85,99€
    Cena regularna 114,99€ Cena promocyjna Od 85,99€
    Cena jednostkowa 23,00€/kg
    W promocji
  • MARIS Maritrans Tile Primer 1kg

    MARIS Maritrans Podkład do płytek 1kg

    MARIS Maritrans Podkład do płytek 1kg

    Cena regularna 19,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 19,99€
    Cena jednostkowa 2,00€/100g
  • MARIS Maritrans Finish Matt 4kg

    MARIS Maritrans Wykończenie Matowe 4kg

    Wyprzedane

    MARIS Maritrans Wykończenie Matowe 4kg

    Cena regularna 79,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 79,99€
    Cena jednostkowa 20,00€/kg
    Wyprzedane
  • DISBON DisboPOX W 442 2K-EP-Garagensiegel 10kg

    DISBON DisboPOX W 442 2K-EP-Sygnatura garażowa 10kg

    DISBON DisboPOX W 442 2K-EP-Sygnatura garażowa 10kg

    Cena regularna 251,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 251,99€
    Cena jednostkowa 25,20€/kg
  • MAPEI Eco Prim Grip Plus

    MAPEI Eco Prim Grip Plus

    MAPEI Eco Prim Grip Plus

    Cena regularna Od 65,60€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 65,60€
    Cena jednostkowa 13,12€/kg
  • MAPEI Mapeband Easy Innenecke 90° | Bauchemie.at

    MAPEI Mapeband Easy Wewnętrzny kąt 90°

    NEU

    MAPEI Mapeband Easy Wewnętrzny kąt 90°

    Cena regularna Od 7,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 7,99€
    Cena jednostkowa 7,99€ za szt.
  • MAPEI Mapeband Easy Außenecke 270° | Bauchemie.at

    MAPEI Mapeband Easy zewnętrzny kąt 270°

    NEU

    MAPEI Mapeband Easy zewnętrzny kąt 270°

    Cena regularna Od 7,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 7,99€
    Cena jednostkowa 0,80€ za szt.
  • MARIS Mariseal Katalysator 1l

    MARIS Mariseal Katalizator 1l

    MARIS Mariseal Katalizator 1l

    Cena regularna 23,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 23,99€
    Cena jednostkowa 2,40€/100ml
  • Mariflex PU40 grau - 600ml, Frontansicht der Stange

    MARIS Mariflex PU 40 szary 600ml

    MARIS Mariflex PU 40 szary 600ml

    Cena regularna 9,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 9,99€
    Cena jednostkowa 1,67€/100ml
  • AQUA TOPCOAT EP 150 TC Komp A+B 10kg, Frontansicht der beiden Kübel

    Murexin AQUA TOPCOAT EP 150 TC Komp A+B 10kg

    Murexin AQUA TOPCOAT EP 150 TC Komp A+B 10kg

    Cena regularna 321,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 321,99€
    Cena jednostkowa 32,20€/kg
  • DISBON DisboFLOOR 475 OS 2K-EP-Deckversiegelung 30kg

    DISBON DisboFLOOR 475 OS 2K-EP-Uszczelnienie podłogowe 30kg

    DISBON DisboFLOOR 475 OS 2K-EP-Uszczelnienie podłogowe 30kg

    Cena regularna 305,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 305,99€
    Cena jednostkowa 10,20€/kg
  • SIKA Sikafloor 54 Booster 150ml

    SIKA Sikafloor 54 Wzmacniacz 150ml

    SIKA Sikafloor 54 Wzmacniacz 150ml

    Cena regularna 21,90€
    Cena regularna Cena promocyjna 21,90€
    Cena jednostkowa 146,00€/D
  • Marisolv 9010 Reiniger - 1kg, Kübel Frontansicht

    MARIS Marisolv 9010 Środek czyszczący 1kg

    NEU

    MARIS Marisolv 9010 Środek czyszczący 1kg

    Cena regularna Od 12,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 12,99€
    Cena jednostkowa 1,30€/100ml
  • MULTITOOL Gummischieber 25cm online kaufen | Bauchemie.at

    MULTITOOL Ściągaczka gumowa 25cm

    NEU

    MULTITOOL Ściągaczka gumowa 25cm

    Cena regularna 4,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 4,99€
    Cena jednostkowa 4,99€ za szt.
  • Produktansicht der Hohlkehle, Seitlich

    PVP Hohlkehle

    PVP Hohlkehle

    Cena regularna Od 32,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 32,99€
    Cena jednostkowa 32,99€ za szt.
  • MAPEI Mapefloor Cleaner ED 10kg

    MAPEI Środek czyszczący Mapefloor ED 10kg

    MAPEI Środek czyszczący Mapefloor ED 10kg

    Cena regularna 138,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 138,99€
    Cena jednostkowa 13,90€/kg
  • NANOPHOS SurfaPore C 10l | Bauchemie.at

    NANOPHOS SurfaPore C 10l

    W promocji

    NANOPHOS SurfaPore C 10l

    Cena regularna 104,99€
    Cena regularna 149,99€ Cena promocyjna 104,99€
    Cena jednostkowa 10,50€/D
    W promocji
  • AGRO DisboPUR 309, Frontansicht Kübel

    DISBON DisboPUR 309 5kg

    DISBON DisboPUR 309 5kg

    Cena regularna Od 285,99€
    Cena regularna Cena promocyjna Od 285,99€
    Cena jednostkowa 57,20€/kg
  • MAPEI Mapefloor I 914 / 28kg (Komp A+B) bei Bauchemie.at online bestellen

    MAPEI Mapefloor I 914 / 28kg (Komp A+B)

    MAPEI Mapefloor I 914 / 28kg (Komp A+B)

    Cena regularna 308,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 308,99€
    Cena jednostkowa 11,04€/kg
  • PVP Hohlkehle 30/60 - 2000mm / RAL 7035 bei Bauchemie.at online bestellen

    PVP Hohlkehle 30/60 - 2000mm / RAL 7035

    PVP Hohlkehle 30/60 - 2000mm / RAL 7035

    Cena regularna 30,00€
    Cena regularna Cena promocyjna 30,00€
    Cena jednostkowa 30,00€ za szt.
  • MULTITOOL Magic Trowel Flexible Gummilippe 30cm online kaufen | Bauchemie.at

    MULTITOOL Magic Trowel elastyczna gumowa ściągaczka szpachla gumowa 30 cm

    NEU

    MULTITOOL Magic Trowel elastyczna gumowa ściągaczka szpachla gumowa 30 cm

    Cena regularna 44,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 44,99€
    Cena jednostkowa 44,99€ za szt.
  • NANOPHOS SurfaMix Expoxy Primer WB 3l

    NANOPHOS SurfaMix Epoksydowy Podkład WB 1l

    NANOPHOS SurfaMix Epoksydowy Podkład WB 1l

    Cena regularna 22,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 22,99€
    Cena jednostkowa 22,99€/D
  • 1
  • 2
  • 3

Bauchemie.at - Twój sklep internetowy z Austrii dla chemii budowlanej

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

O nas

  • Kontakt
  • Informacje o wysyłce
  • Metody płatności
  • Osobiste doradztwo
  • Formularz dla klientów biznesowych
  • Śledzenie przesyłki

Ogólnie

  • Impressum
  • Prawo do odstąpienia
  • Wycofanie umowy
  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Rękojmia
  • Warunki ogólne sprzedaży
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Metody płatności
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Technologia Shopify
  • Zaznaczenie wyboru powoduje całkowite odświeżenie strony.
  • Otwiera się w nowym oknie.