Przejdź do treści

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy

Masz już konto?

Zaloguj się, aby szybciej realizować zakupy.

Twój koszyk

Ładowanie...

Przewidywana suma

€0,00 EUR

Z wliczonymi podatkami. Obliczenie rabatów i wysyłki przy realizacji zakupu.
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • KATEGORIE
    • Kamienny dywan
    • Powłoka podłogowa
    • Balkon i Taras
    • Zaprawa i masa wyrównawcza
    • Profile wykończeniowe i systemy profili
    • Izolacja budowlana
    • Materiały izolacyjne
    • Klejenie płytek i kamieni
    • dyspozycja
    • Narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne
    • WYPRZEDAŻ
  • MARKI
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTITOOL
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • Osobiste doradztwo
  • FAQ
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Kraj/region

  • Austria EUR €
  • Czechy EUR €
  • Niemcy EUR €
  • Polska EUR €
  • Włochy EUR €

Język

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Zaloguj się Koszyk
Filtrowanie i sortowanie Filtr

Filtrowanie i sortowanie

Filtr

60 produkty(-ów)

Usuń wszystko
Usuń wszystko

60 produkty(-ów)

Usuń wszystko
  • NANOPHOS SurfaPore C 10l

    NANOPHOS SurfaPore C 1l

    W promocji

    NANOPHOS SurfaPore C 1l

    Cena regularna 13,99€
    Cena regularna 19,99€ Cena promocyjna 13,99€
    Cena jednostkowa 13,99€/D
    W promocji
  • TECHPUR LFS Haftgrund für Polymerabdichtung, 0,4kg

    TECHPUR LFS Podkład do uszczelnienia polimerowego, 0,4kg

    TECHPUR LFS Podkład do uszczelnienia polimerowego, 0,4kg

    Cena regularna 16,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 16,99€
    Cena jednostkowa 42,48€/kg
  • SIKA Sikafloor 1590 Komp. A+B, 30kg

    SIKA Sikafloor 1590 Komp. A+B, 30kg

    SIKA Sikafloor 1590 Komp. A+B, 30kg

    Cena regularna 411,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 411,99€
    Cena jednostkowa 13,73€/kg
  • MARIS Mariseal 310 Grau 12.5kg - Komp A+B

    MARIS Mariseal 310 Szary 12.5kg - Komp A+B

    MARIS Mariseal 310 Szary 12.5kg - Komp A+B

    Cena regularna 189,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 189,99€
    Cena jednostkowa 15,20€/kg
  • MARIS Maripur 7800 20kg

    MARIS Maripur 7800 20kg

    MARIS Maripur 7800 20kg

    Cena regularna 649,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 649,99€
    Cena jednostkowa 32,50€/kg
  • MARIS Maripur 7200 Grau 20kg

    MARIS Maripur 7200 Szary 20kg

    MARIS Maripur 7200 Szary 20kg

    Cena regularna 449,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 449,99€
    Cena jednostkowa 22,50€/kg
  • MARIS Maripur 7700 17kg

    MARIS Maripur 7700 17kg

    MARIS Maripur 7700 17kg

    Cena regularna 349,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 349,99€
    Cena jednostkowa 20,59€/kg
  • MARIS Mariseal 650 Schwarz 20kg

    MARIS Mariseal 650 Czarny 20kg

    W promocji

    MARIS Mariseal 650 Czarny 20kg

    Cena regularna 99,99€
    Cena regularna 149,99€ Cena promocyjna 99,99€
    Cena jednostkowa 5,00€/kg
    W promocji
  • MAPEI Triblock P 5kg

    MAPEI Triblock P 5kg

    MAPEI Triblock P 5kg

    Cena regularna 88,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 88,99€
    Cena jednostkowa 17,80€/kg
  • MAPEI Adesilex PG4 6kg

    MAPEI Adesilex PG4 6kg

    W promocji

    MAPEI Adesilex PG4 6kg

    Cena regularna 69,99€
    Cena regularna 88,99€ Cena promocyjna 69,99€
    Cena jednostkowa 11,67€/kg
    W promocji
  • Adesilex PG1 6kg, Frontansicht der beiden Kübel

    MAPEI Adesilex PG1 6kg

    MAPEI Adesilex PG1 6kg

    Cena regularna 88,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 88,99€
    Cena jednostkowa 14,83€/kg
  • MAPEI Adesilex PG1 Rapido 6kg

    MAPEI Adesilex PG1 Rapido 6 kg

    MAPEI Adesilex PG1 Rapido 6 kg

    Cena regularna 156,99€
    Cena regularna Cena promocyjna 156,99€
    Cena jednostkowa 26,17€/kg
  • 1
  • 2
  • 3

Bauchemie.at - Twój sklep internetowy z Austrii dla chemii budowlanej

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

O nas

  • Kontakt
  • Informacje o wysyłce
  • Metody płatności
  • Osobiste doradztwo
  • Formularz dla klientów biznesowych
  • Śledzenie przesyłki

Ogólnie

  • Impressum
  • Prawo do odstąpienia
  • Wycofanie umowy
  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Rękojmia
  • Warunki ogólne sprzedaży
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Metody płatności
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Technologia Shopify
  • Zaznaczenie wyboru powoduje całkowite odświeżenie strony.
  • Otwiera się w nowym oknie.