Přejít k obsahu

Košík je prázdný

Pokračovat v nákupu

Máte účet?

Přihlaste se, abyste si urychlili proces pokladny.

Váš košík

Načítání...

Odhadovaný součet

€0,00 EUR

Včetně daní. Slevy a poštovné se vypočítají na pokladně.
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Přihlásit se Košík
Filtrování a řazení Filtr

Filtrování a řazení

Filtr

Počet produktů: 64

Odebrat vše
Odebrat vše

Počet produktů: 64

Odebrat vše
  • MARIS Mariseal 710

    MARIS Mariseal 710

    MARIS Mariseal 710

    Běžná cena Od 18,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 18,99€
    Jednotková cena 1,90€/100g
  • Quarzsand, 25kg Sack, feuergetrocknet

    Křemičitý písek žíhaný 25kg

    Křemičitý písek žíhaný 25kg

    Běžná cena 14,90€
    Běžná cena Výprodejová cena 14,90€
    Jednotková cena 0,60€/kg
  • ILLBRUCK Glättmittel Spray AA301 750ml bei Bauchemie.at online bestellen

    ILLBRUCK vyhlazovací sprej AA301 750ml

    ILLBRUCK vyhlazovací sprej AA301 750ml

    Běžná cena Od 14,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 14,99€
    Jednotková cena 14,99€ za každou položku
  • Steinteppich Musterplatten 12,5 x 12,5 x 2,5 cm – 18 Farben | Marmorkies 2–4 mm - Farbe Arabescato

    Vzorkové desky kamenného koberce TECHPUR 12,5 x 12,5 x 2 cm

    NEU

    Vzorkové desky kamenného koberce TECHPUR 12,5 x 12,5 x 2 cm

    Běžná cena 9,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 9,99€
    Jednotková cena 9,99€ za každou položku
  • TECHPUR Systemvlies 110g

    TECHPUR Systémová netkaná textilie 110 g 50 bm

    TECHPUR Systémová netkaná textilie 110 g 50 bm

    Běžná cena Od 23,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 23,99€
    Jednotková cena 0,48€/m
  • SIKA Sikafloor-150 Plus 25kg | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor-150 Plus základní nátěr 25 kg

    NEU

    SIKA Sikafloor-150 Plus základní nátěr 25 kg

    Běžná cena 249,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 249,99€
    Jednotková cena 10,00€/kg
  • MARIS Mariseal 460 6kg

    MARIS Mariseal 460

    MARIS Mariseal 460

    Běžná cena Od 69,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 69,99€
    Jednotková cena 11,67€/kg
  • MARIS Mariseal 250W 20kg

    MARIS Mariseal 250W 20kg

    MARIS Mariseal 250W 20kg

    Běžná cena 119,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 119,99€
    Jednotková cena 6,00€/kg
  • ST-PROFILE Abschlussprofil Alu eloxiert 3m

    ST-PROFIL Ukončovací profil hliníkový eloxovaný 3 m

    ST-PROFIL Ukončovací profil hliníkový eloxovaný 3 m

    Běžná cena Od 22,39€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 22,39€
    Jednotková cena 7,46€/m
  • MAPEI Mapelastic 32kg (Komp A+B)

    MAPEI Mapelastic 32kg (komp A+B)

    MAPEI Mapelastic 32kg (komp A+B)

    Běžná cena 145,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 145,99€
    Jednotková cena 4,56€/kg
  • MARIS Mariseal 250 15kg

    MARIS Mariseal 250 15 kg

    MARIS Mariseal 250 15 kg

    Běžná cena 149,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 149,99€
    Jednotková cena 10,00€/kg
  • SIKA Sikafloor-151 30kg

    SIKA Sikafloor-151 penetrace 30kg

    SIKA Sikafloor-151 penetrace 30kg

    Běžná cena 329,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 329,99€
    Jednotková cena 11,00€/kg
  • SIKA Sikaflex PRO-3 600ml grau

    SIKA Sikaflex PRO-3 tmel 600ml šedý

    SIKA Sikaflex PRO-3 tmel 600ml šedý

    Běžná cena 17,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 17,99€
    Jednotková cena 29,98€/kg
  • SIKA Sikafloor 256W Komp. A+B 10kg | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor 256W složka A+B 10 kg

    SIKA Sikafloor 256W složka A+B 10 kg

    Běžná cena 499,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 499,99€
    Jednotková cena 50,00€/kg
  • SIKA Antirutschmittel 200g

    SIKA protiskluzový prostředek 200g

    SIKA protiskluzový prostředek 200g

    Běžná cena 27,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 27,99€
    Jednotková cena 139,95€/kg
  • SIKA Sikafloor 2640, Komp. A+B 30kg

    SIKA Sikafloor 2640 podlahový nátěr 30 kg

    SIKA Sikafloor 2640 podlahový nátěr 30 kg

    Běžná cena Od 438,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 438,99€
    Jednotková cena 15,63€/kg
  • ST-PROFILE Eckprofil Aluminium eloxiert

    ST-PROFIL Rohový profil, eloxovaný hliník

    ST-PROFIL Rohový profil, eloxovaný hliník

    Běžná cena Od 24,19€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 24,19€
    Jednotková cena 9,68€/m
  • MAPEI Primer SN (Gebinde Komp. A+B) 20kg

    MAPEI Primer SN (složka A+B)

    MAPEI Primer SN (složka A+B)

    Běžná cena Od 85,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 85,99€
    Jednotková cena 4,30€/kg
  • TECHPUR LFS Polymerabdichtung, silanmodifiziert, lösemittelfrei

    Polymerní tmel TECHPUR LFS, modifikovaný silanem, bez rozpouštědel

    Polymerní tmel TECHPUR LFS, modifikovaný silanem, bez rozpouštědel

    Běžná cena Od 85,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 85,99€
    Jednotková cena 22,86€/kg
  • MARIS Mariflex PU 30 grau Kartusche 310ml bei Bauchemie.at online bestellen

    MARIS Mariflex PU 30 kartuše 310ml

    MARIS Mariflex PU 30 kartuše 310ml

    Běžná cena Od 4,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 4,99€
    Jednotková cena 16,10€/l
  • MARIS Mariseal 250 FLASH 15kg

    MARIS Mariseal 250 FLASH 15kg

    Sleva

    MARIS Mariseal 250 FLASH 15kg

    Běžná cena 143,99€
    Běžná cena 179,99€ Výprodejová cena 143,99€
    Jednotková cena 9,60€/kg
    Sleva
  • Mapelastic Turbo 36kg (Komp A+B), Frontansicht der Produkte

    MAPEI Mapelastic Turbo 36kg (komp A+B)

    MAPEI Mapelastic Turbo 36kg (komp A+B)

    Běžná cena 260,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 260,99€
    Jednotková cena 7,25€/kg
  • MARIS Mariflex PU 40 grau 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá kartuše 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá kartuše 310ml

    Běžná cena Od 5,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 5,99€
    Jednotková cena 19,32€/l
  • TECHPUR Systemvlies Innenecke - 10 Stück (11x6x6)

    Vnitřní roh TECHPUR Systemvlies – 20 kusů (11x6x6)

    Vnitřní roh TECHPUR Systemvlies – 20 kusů (11x6x6)

    Běžná cena 39,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 39,99€
    Jednotková cena 4,00€ za každou položku
  • 1
  • 2
  • 3

Bauchemie.at - Váš internetový obchod se stavební chemií z Rakouska

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

O nás

  • kontakt
  • Informace o dopravě
  • Možnosti platby
  • Osobní konzultace
  • Formulář pro firemní zákazníky
  • Sledování zásilky

Obvykle

  • otisk
  • Právo na odstoupení od smlouvy
  • Odvolat smlouvu
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Prohlášení o přístupnosti
  • Zákonná záruka
  • Obchodní podmínky
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Využívá Shopify.
  • Po volbě výběru se obnoví celá stránka.
  • Otevře se v novém okně.