Přejít k obsahu

Košík je prázdný

Pokračovat v nákupu

Máte účet?

Přihlaste se, abyste si urychlili proces pokladny.

Váš košík

Načítání...

Odhadovaný součet

€0,00 EUR

Včetně daní. Slevy a poštovné se vypočítají na pokladně.
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Přihlásit se Košík
Filtrování a řazení Filtr

Filtrování a řazení

Filtr

Počet produktů: 7

Odebrat vše
Odebrat vše

Počet produktů: 7

Odebrat vše
  • SIKA Sikaflex PRO-3 600ml grau

    SIKA Sikaflex PRO-3 tmel 600ml šedý

    SIKA Sikaflex PRO-3 tmel 600ml šedý

    Běžná cena 17,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 17,99€
    Jednotková cena 29,98€/kg
  • MARIS Mariflex PU 30 grau Kartusche 310ml bei Bauchemie.at online bestellen

    MARIS Mariflex PU 30 kartuše 310ml

    MARIS Mariflex PU 30 kartuše 310ml

    Běžná cena Od 4,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 4,99€
    Jednotková cena 16,10€/l
  • MARIS Mariflex PU 40 grau 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá kartuše 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá kartuše 310ml

    Běžná cena Od 5,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 5,99€
    Jednotková cena 19,32€/l
  • Mariflex PU40 grau - 600ml, Frontansicht der Stange

    MARIS Mariflex PU 40 šedá 600ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá 600ml

    Běžná cena 9,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 9,99€
    Jednotková cena 1,67€/100ml
  • MAPEI Kerapoxy Easy Design - 3kg (zementgrau 113)

    MAPEI Kerapoxy Easy Design 3kg v různých barvách

    MAPEI Kerapoxy Easy Design 3kg v různých barvách

    Běžná cena 70,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 70,99€
    Jednotková cena 23,66€/kg
  • SIKA Sikasil-C Sanitärsilikon 300ml online kaufen | Bauchemie.at

    SIKA Sikasil C sanitární silikon kartuše 300ml

    NEU

    SIKA Sikasil C sanitární silikon kartuše 300ml

    Běžná cena Od 6,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 6,99€
    Jednotková cena 23,30€/l
  • SIKA Sikaflex-11 FC Purform 300 ml online kaufen | Bauchemie.at

    SIKA Sikaflex-11FC Purform kartuše 300 ml

    NEU

    SIKA Sikaflex-11FC Purform kartuše 300 ml

    Běžná cena Od 12,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 12,99€
    Jednotková cena 43,30€/l

Bauchemie.at - Váš internetový obchod se stavební chemií z Rakouska

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

O nás

  • kontakt
  • Informace o dopravě
  • Možnosti platby
  • Osobní konzultace
  • Formulář pro firemní zákazníky
  • Sledování zásilky

Obvykle

  • otisk
  • Právo na odstoupení od smlouvy
  • Odvolat smlouvu
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Prohlášení o přístupnosti
  • Zákonná záruka
  • Obchodní podmínky
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Využívá Shopify.
  • Po volbě výběru se obnoví celá stránka.
  • Otevře se v novém okně.