Přejít k obsahu

Košík je prázdný

Pokračovat v nákupu

Máte účet?

Přihlaste se, abyste si urychlili proces pokladny.

Váš košík

Načítání...

Odhadovaný součet

€0,00 EUR

Včetně daní. Slevy a poštovné se vypočítají na pokladně.
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Přihlásit se Košík
Filtrování a řazení Filtr

Filtrování a řazení

Filtr

Počet produktů: 29

Odebrat vše
Odebrat vše

Počet produktů: 29

Odebrat vše
  • MAPEI Keracolor Plus

    MAPEI Keracolor Plus 5 kg v různých barvách

    Sleva

    MAPEI Keracolor Plus 5 kg v různých barvách

    Běžná cena Od 16,99€
    Běžná cena 20,99€ Výprodejová cena Od 16,99€
    Jednotková cena 4,20€/kg
    Sleva
  • MAPEI Primer SN (Gebinde Komp. A+B) 20kg

    MAPEI Primer SN (složka A+B)

    MAPEI Primer SN (složka A+B)

    Běžná cena Od 85,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 85,99€
    Jednotková cena 4,30€/kg
  • TECHPUR Mix & Fix - 2K Betonschaum Frontansicht

    TECHPUR Mix & Fix - 2K připravená k použití PU stavební pěna 700ml

    Sleva

    TECHPUR Mix & Fix - 2K připravená k použití PU stavební pěna 700ml

    Běžná cena 24,99€
    Běžná cena 29,99€ Výprodejová cena 24,99€
    Jednotková cena 3,57€/100ml
    Sleva
  • Multi Foam Bauschaum Universal FM320, Produktansicht von vorne

    ILLBRUCK Multi Foam Univerzální stavební pěna FM320, 12x750ml (Datum spotřeby duben 2025)

    Sleva

    ILLBRUCK Multi Foam Univerzální stavební pěna FM320, 12x750ml (Datum spotřeby duben 2025)

    Běžná cena 14,99€
    Běžná cena 89,90€ Výprodejová cena 14,99€
    Jednotková cena 1,25€ za každou položku
    Sleva
  • Werkzeugtrolley, Komplett Ausgezogen

    Nářadí TECHTOOLS (186 dílů)

    Sleva

    Nářadí TECHTOOLS (186 dílů)

    Běžná cena 49,99€
    Běžná cena 299,99€ Výprodejová cena 49,99€
    Jednotková cena 49,99€ za každou položku
    Sleva
  • MARIS Mariseal 250 FLASH 15kg

    MARIS Mariseal 250 FLASH 15kg

    Sleva

    MARIS Mariseal 250 FLASH 15kg

    Běžná cena 143,99€
    Běžná cena 179,99€ Výprodejová cena 143,99€
    Jednotková cena 9,60€/kg
    Sleva
  • MAPEI Ultracolor Plus

    MAPEI Ultracolor Plus 5 kg v různých barvách

    Sleva

    MAPEI Ultracolor Plus 5 kg v různých barvách

    Běžná cena Od 17,99€
    Běžná cena 23,99€ Výprodejová cena Od 17,99€
    Jednotková cena 4,80€/kg
    Sleva
  • Ratschenkoffer, Seitensicht

    Kufr s ráčnou TECHTOOLS (108dílný)

    Sleva

    Kufr s ráčnou TECHTOOLS (108dílný)

    Běžná cena 18,99€
    Běžná cena 89,90€ Výprodejová cena 18,99€
    Jednotková cena 18,99€ za každou položku
    Sleva
  • STRONGHAND Nitril Grip Handschuhe Grün (Box á 50 Stk) bei Bauchemie.at online bestellen

    Jednorázové nitrilové rukavice STRONGHAND Diamond Grip zelené, bez pudru, EN ISO 374 kat. III, 50 kusů

    Sleva

    Jednorázové nitrilové rukavice STRONGHAND Diamond Grip zelené, bez pudru, EN ISO 374 kat. III, 50 kusů

    Běžná cena 5,99€
    Běžná cena 8,76€ Výprodejová cena 5,99€
    Jednotková cena 0,12€ za každou položku
    Sleva
  • MAPEI Eporip Turbo 508g (inkl. Wellenverbinder)

    MAPEI Eporip Turbo 508g (včetně spojky hřídele)

    Sleva

    MAPEI Eporip Turbo 508g (včetně spojky hřídele)

    Běžná cena 14,99€
    Běžná cena 20,99€ Výprodejová cena 14,99€
    Jednotková cena 2,95€/100g
    Sleva
  • MAPEI Mapecoat I 24 5kg (A+B)

    MAPEI Mapecoat I 24 5 kg (A+B)

    Sleva

    MAPEI Mapecoat I 24 5 kg (A+B)

    Běžná cena Od 85,99€
    Běžná cena 114,99€ Výprodejová cena Od 85,99€
    Jednotková cena 23,00€/kg
    Sleva
  • INDUMIX Colorquarz 0,4-0,8mm 25kg Farbe VBW8

    INDUMIX Barevný křemen 0,4-0,8 mm 25 kg v různých barvách

    Sleva

    INDUMIX Barevný křemen 0,4-0,8 mm 25 kg v různých barvách

    Běžná cena 12,00€
    Běžná cena 29,99€ Výprodejová cena 12,00€
    Jednotková cena 0,48€/kg
    Sleva
  • MARIS Mariseal Detail 6kg (Grau)

    MARIS Mariseal Detail 6kg (šedý)

    Sleva

    MARIS Mariseal Detail 6kg (šedý)

    Běžná cena 62,99€
    Běžná cena 89,99€ Výprodejová cena 62,99€
    Jednotková cena 10,50€/kg
    Sleva
  • Euro-Palette, Ansicht von 3 Paletten

    Europaleta EPAL

    Europaleta EPAL

    Běžná cena Od 66,00€
    Běžná cena 25,90€ Výprodejová cena Od 66,00€
    Jednotková cena 18,78€ za každou položku
  • Stone Binder PRO 20L, Frontansicht des Kübels

    TECHPUR Pojivo na kámen PRO 20l

    Sleva

    TECHPUR Pojivo na kámen PRO 20l

    Běžná cena 559,99€
    Běžná cena 644,99€ Výprodejová cena 559,99€
    Jednotková cena 28,00€/l
    Sleva
  • Colorquarz Silbergrau-Metallic (2-4mm) 25kg bei Bauchemie.at online bestellen

    Barva křemenná stříbrně šedá metalíza (2-4 mm) 25 kg

    Sleva

    Barva křemenná stříbrně šedá metalíza (2-4 mm) 25 kg

    Běžná cena 26,99€
    Běžná cena 38,70€ Výprodejová cena 26,99€
    Jednotková cena 1,08€/kg
    Sleva
  • TECHPUR Marmorkies für Steinteppich - Farbe Bunt-Mischung (2-4mm) 25kg | Bauchemie.at

    TECHPUR Mramorový štěrk na kamenný koberec - různé barvy (2-4 mm) 25 kg

    Sleva

    TECHPUR Mramorový štěrk na kamenný koberec - různé barvy (2-4 mm) 25 kg

    Běžná cena 36,75€
    Běžná cena 38,69€ Výprodejová cena 36,75€
    Jednotková cena 1,47€/kg
    Sleva
  • MAPEI Mapelight Thermo 50l ca. 16kg bei Bauchemie.at online bestellen

    MAPEI Mapelight Thermo 16 kg

    Sleva

    MAPEI Mapelight Thermo 16 kg

    Běžná cena 54,99€
    Běžná cena 68,99€ Výprodejová cena 54,99€
    Jednotková cena 3,44€/kg
    Sleva
  • GEBOL Handschuh "Top Flex"

    Rukavice GEBOL "Top Flex"

    Sleva

    Rukavice GEBOL "Top Flex"

    Běžná cena 3,19€
    Běžná cena 3,99€ Výprodejová cena 3,19€
    Jednotková cena 3,19€ za každou položku
    Sleva
  • GEBOL Handschuh "Multi Flex Comfort"

    Rukavice GEBOL "Multi Flex Comfort"

    Sleva

    Rukavice GEBOL "Multi Flex Comfort"

    Běžná cena 4,39€
    Běžná cena 5,49€ Výprodejová cena 4,39€
    Jednotková cena 4,39€ za každou položku
    Sleva
  • NANOPHOS SurfaPore C 10l | Bauchemie.at

    NANOPHOS SurfaPore C 10l

    Sleva

    NANOPHOS SurfaPore C 10l

    Běžná cena 104,99€
    Běžná cena 149,99€ Výprodejová cena 104,99€
    Jednotková cena 10,50€/l
    Sleva
  • MAPEI Mapefix VE SF 300ml

    MAPEI Mapefix VE SF kartuše 300ml

    Sleva

    MAPEI Mapefix VE SF kartuše 300ml

    Běžná cena Od 13,99€
    Běžná cena 16,90€ Výprodejová cena Od 13,99€
    Jednotková cena 46,63€/l
    Sleva
  • GOODJOB Black Grip Arbeitshandschuhe Rot 12er-Pack Größe 9

    GOODJOB Black Grip pracovní rukavice červené, balení 12 ks, velikost 9

    SlevaNEU

    GOODJOB Black Grip pracovní rukavice červené, balení 12 ks, velikost 9

    Běžná cena 14,99€
    Běžná cena 19,99€ Výprodejová cena 14,99€
    Jednotková cena 1,25€ za každou položku
    Sleva
  • MAPEI Adesilex PG4 6kg

    MAPEI Adesilex PG4 6 kg

    Sleva

    MAPEI Adesilex PG4 6 kg

    Běžná cena 69,99€
    Běžná cena 88,99€ Výprodejová cena 69,99€
    Jednotková cena 11,67€/kg
    Sleva
  • 1
  • 2

Bauchemie.at - Váš internetový obchod se stavební chemií z Rakouska

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

O nás

  • kontakt
  • Informace o dopravě
  • Možnosti platby
  • Osobní konzultace
  • Formulář pro firemní zákazníky
  • Sledování zásilky

Obvykle

  • otisk
  • Právo na odstoupení od smlouvy
  • Odvolat smlouvu
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Prohlášení o přístupnosti
  • Zákonná záruka
  • Obchodní podmínky
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Využívá Shopify.
  • Po volbě výběru se obnoví celá stránka.
  • Otevře se v novém okně.