Přejít k obsahu

Košík je prázdný

Pokračovat v nákupu

Máte účet?

Přihlaste se, abyste si urychlili proces pokladny.

Váš košík

Načítání...

Odhadovaný součet

€0,00 EUR

Včetně daní. Slevy a poštovné se vypočítají na pokladně.
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • KATEGORIE
    • Kamenný koberec
    • podlahový nátěr
    • Balkon a terasa
    • Malta a vyrovnávací hmota
    • Ukončovací profily & profilové systémy
    • Hydroizolace budov
    • Izolační materiály
    • Lepení obkladů a kamene
    • Likvidace
    • Nářadí, příslušenství a spotřební materiál
    • PRODEJ
  • ZNAČKY
    • MAPEI
    • MARIS SAINT-GOBAIN
    • SIKA
    • DISBON
    • PROFIL ST
    • MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJ
    • TECHPUR
  • PROJEKTY
  • OSOBNÍ KONZULTACE
  • Často kladené dotazy
Bauchemie.at - Ihr österreichischer Onlineshop für Bauchemie

Země/oblast

  • Česko EUR €
  • Itálie EUR €
  • Německo EUR €
  • Polsko EUR €
  • Rakousko EUR €

Jazyk

  • Deutsch
  • English
  • Čeština
  • Polski
  • Italiano
Přihlásit se Košík
Filtrování a řazení Filtr

Filtrování a řazení

Filtr

Počet produktů: 60

Odebrat vše
Odebrat vše

Počet produktů: 60

Odebrat vše
  • Quarzsand, 25kg Sack, feuergetrocknet

    Křemičitý písek žíhaný 25kg

    Křemičitý písek žíhaný 25kg

    Běžná cena 14,90€
    Běžná cena Výprodejová cena 14,90€
    Jednotková cena 0,60€/kg
  • SIKA Sikafloor-2600 30kg -Farbiges Epoxidharzbindemittel für Verlaufsbeschichtungen | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor-2600 podlahový nátěr 30kg

    BESTSELLER

    SIKA Sikafloor-2600 podlahový nátěr 30kg

    Běžná cena Od 299,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 299,99€
    Jednotková cena 12,00€/kg
  • SIKA Sikafloor-264 30kg

    SIKA Sikafloor-264 podlahový nátěr 30 kg

    SIKA Sikafloor-264 podlahový nátěr 30 kg

    Běžná cena Od 348,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 348,99€
    Jednotková cena 12,30€/kg
  • SIKA Sikafloor-2510 W 20kg

    SIKA Sikafloor-2510 W podlahový nátěr 20 kg

    SIKA Sikafloor-2510 W podlahový nátěr 20 kg

    Běžná cena Od 338,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 338,99€
    Jednotková cena 17,50€/kg
  • SIKA Sikafloor-150 Plus 25kg | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor-150 Plus základní nátěr 25 kg

    NEU

    SIKA Sikafloor-150 Plus základní nátěr 25 kg

    Běžná cena 249,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 249,99€
    Jednotková cena 10,00€/kg
  • Farbchips 3mm Granitmischung - Schwarz/Weiß/Grau - 1kg

    3mm žulové štěpky - černá/bílá/šedá - 1kg

    3mm žulové štěpky - černá/bílá/šedá - 1kg

    Běžná cena 25,00€
    Běžná cena Výprodejová cena 25,00€
    Jednotková cena 2,50€/100g
  • Farbchips in verschiedenen Farben 1kg - Weiß

    Barevné chipsy v různých barvách, 1 kg

    Barevné chipsy v různých barvách, 1 kg

    Běžná cena 18,00€
    Běžná cena Výprodejová cena 18,00€
    Jednotková cena 1,80€/100g
  • SIKA Sikafloor-151 30kg

    SIKA Sikafloor-151 penetrace 30kg

    SIKA Sikafloor-151 penetrace 30kg

    Běžná cena 329,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 329,99€
    Jednotková cena 11,00€/kg
  • SIKA Sikaflex PRO-3 600ml grau

    SIKA Sikaflex PRO-3 tmel 600ml šedý

    SIKA Sikaflex PRO-3 tmel 600ml šedý

    Běžná cena 17,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 17,99€
    Jednotková cena 29,98€/kg
  • Bodenbeschichtung-Komplettset online bestellen | Bauchemie.at

    Kompletní sada pro povrchovou úpravu podlah – penetrace a vyrovnávací stěrka

    BESTSELLER

    Kompletní sada pro povrchovou úpravu podlah – penetrace a vyrovnávací stěrka

    Běžná cena Od 299,99€
    Běžná cena 135,90€ Výprodejová cena Od 299,99€
  • zahnleiste Produktfoto von der Seite

    Ozubená tyč PP25

    Ozubená tyč PP25

    Běžná cena 4,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 4,99€
    Jednotková cena 4,99€ za každou položku
  • Mutterspachtel mit Klemmleiste, Frontansicht der Kelle

    Špachtle na ořechy s upínací lištou

    Špachtle na ořechy s upínací lištou

    Běžná cena 12,50€
    Běžná cena Výprodejová cena 12,50€
    Jednotková cena 12,50€ za každou položku
  • DISBON DisboFLOOR 475 SL 2K-EP-Verlaufsbeschichtung 30kg

    DISBON DisboFLOOR 475 SL 2K-EP tekutý nátěr 30 kg

    DISBON DisboFLOOR 475 SL 2K-EP tekutý nátěr 30 kg

    Běžná cena 319,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 319,99€
    Jednotková cena 10,67€/kg
  • SIKA Sikafloor 256W Komp. A+B 10kg | Bauchemie.at

    SIKA Sikafloor 256W složka A+B 10 kg

    SIKA Sikafloor 256W složka A+B 10 kg

    Běžná cena 499,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 499,99€
    Jednotková cena 50,00€/kg
  • SIKA Antirutschmittel 200g

    SIKA protiskluzový prostředek 200g

    SIKA protiskluzový prostředek 200g

    Běžná cena 27,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 27,99€
    Jednotková cena 139,95€/kg
  • SIKA Sikafloor 2640, Komp. A+B 30kg

    SIKA Sikafloor 2640 podlahový nátěr 30 kg

    SIKA Sikafloor 2640 podlahový nátěr 30 kg

    Běžná cena Od 438,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 438,99€
    Jednotková cena 15,63€/kg
  • MAPEI Primer SN (Gebinde Komp. A+B) 20kg

    MAPEI Primer SN (složka A+B)

    MAPEI Primer SN (složka A+B)

    Běžná cena Od 85,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 85,99€
    Jednotková cena 4,30€/kg
  • DISBON DisboFLOOR 462 2K-EP-Grundierung 25kg

    DISBON DisboFLOOR 462 2K-EP penetrace 25 kg

    DISBON DisboFLOOR 462 2K-EP penetrace 25 kg

    Běžná cena 303,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 303,99€
    Jednotková cena 12,16€/kg
  • TECHPUR LFS Polymerabdichtung, silanmodifiziert, lösemittelfrei

    Polymerní tmel TECHPUR LFS, modifikovaný silanem, bez rozpouštědel

    Polymerní tmel TECHPUR LFS, modifikovaný silanem, bez rozpouštědel

    Běžná cena Od 85,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 85,99€
    Jednotková cena 22,86€/kg
  • MARIS Mariflex PU 30 grau Kartusche 310ml bei Bauchemie.at online bestellen

    MARIS Mariflex PU 30 kartuše 310ml

    MARIS Mariflex PU 30 kartuše 310ml

    Běžná cena Od 4,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 4,99€
    Jednotková cena 16,10€/l
  • MARIS Mariflex PU 40 grau 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá kartuše 310ml

    MARIS Mariflex PU 40 šedá kartuše 310ml

    Běžná cena Od 5,99€
    Běžná cena Výprodejová cena Od 5,99€
    Jednotková cena 19,32€/l
  • DISBON DisboFLOOR 460 2K-EP-Grundierung 25kg

    DISBON DisboFLOOR 460 2K-EP základní nátěr 25 kg

    DISBON DisboFLOOR 460 2K-EP základní nátěr 25 kg

    Běžná cena 259,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 259,99€
    Jednotková cena 10,40€/kg
  • MULTITOOL Nagelsohlen S 30mm online kaufen | Bauchemie.at

    MULTITOOL podrážky s hroty S 30 mm

    NEU

    MULTITOOL podrážky s hroty S 30 mm

    Běžná cena 27,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 27,99€
    Jednotková cena 27,99€ za každou položku
  •  Mapeband Easy H130, Seitensicht

    MAPEI Mapeband Easy H130 30 bm / 13 cm

    NEU

    MAPEI Mapeband Easy H130 30 bm / 13 cm

    Běžná cena 49,99€
    Běžná cena Výprodejová cena 49,99€
    Jednotková cena 1,67€/m
  • 1
  • 2
  • 3

Bauchemie.at - Váš internetový obchod se stavební chemií z Rakouska

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

O nás

  • kontakt
  • Informace o dopravě
  • Možnosti platby
  • Osobní konzultace
  • Formulář pro firemní zákazníky
  • Sledování zásilky

Obvykle

  • otisk
  • Právo na odstoupení od smlouvy
  • Odvolat smlouvu
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Prohlášení o přístupnosti
  • Zákonná záruka
  • Obchodní podmínky
Trustmark Austria Handelsverband Logo Bauchemie.at Onlineshop
Platební metody
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Bauchemie.at Využívá Shopify.
  • Po volbě výběru se obnoví celá stránka.
  • Otevře se v novém okně.